INFRAPANELY JAKO TOPENÍ DO DĚTSKÝCH POKOJŮ

Vytápění dětských pokojů

Dětské pokoje a jejich vytápění mohou být zajímavou výzvou. Klasické radiátory mohou způsobit dítěti poranění při pádu a designově do koncepce dětského pokoje též příliš nezapadají. Infrapanely jako topné obrazy jsou naopak nejen velmi vděčným společníkem během chladnějších večerů ale lze je také krásně designově sladit se stylem pokoje. Co je ale nejdůležitější -  jsou hlavně naprosto bezpečné.

Vytápění dětského pokoje          Jak vytápět dětský pokojíček?


Naše ratolesti jsou pro nás vždy prioritou a tak je pro nás všechny více než důležité, aby nám nenastydli a měli ve svém pokoji tu správnou tepelnou pohodu.

Skutečnost, že podobu infrapanelů lze perfektně sladit s jakýmkoliv stylem dětského pokoje, je nevyvratitelná. Ale jak je to již s výše zmiňovanou bezpečností? Nemohou se snad o povrch infrapanelu děti spálit? Naše infrapanely jsme navrhnuli tak, aby byli nejenom maximálně účinně ale především bezpečné. Díky hrubému povrchu tedy křemičité struktuře čelní plochy panelu nedojde i přes velmi vysokou povrchovou teplotu při kontaktu s pokožkou k popálení. Díky rozložení teploty mezi viditelné výstupky na povrchu sálavého panelu má totiž člověk dostatek času ucuknout. Navíc díky bezpečnostním úchytům v zadní části panelu je při správném zavěšení prakticky nemožné, aby infrapanel dítě strhlo či si jakkoliv jinak ublížilo. Samozřejmě i přes vše zmíněné doporučujeme infrapanely zavěsit do takové výšky, aby na ně dítě nedosáhlo. Přeci jen infrapanel není hračka. :)