Proč si vybrat infrapanely od českého výrobce a provozovatele e-shopu Topný Obraz ?

Infrapanely TopnýObraz.CZ


Ruční výroba

Jsme česká firma s letitou tradicí. Nejsme dovozce ani přeprodejce, infrapanely sami vyrábíme a snažíme se to dělat tak, jako se to kdysi dělávalo standardně se vším. Tedy tak, aby věc, za kterou člověk utratí své těžce vydělané peníze fungovala a to co nejdéle. Nikoliv abychom si navyšovali objem a snažili se zákazníka dostat do situace, aby si za dva roky musel koupit produkt nový.

Díky naší praxi a faktu, že jsme vždy přistupovali k jakémukoliv problému tak, že je třeba aby byl plně vyřešen, se nám podařilo celou výrobu i technologii vypilovat tak, že dnes máme pouze 0,7% reklamací. Bohužel toto číslo tvoří skutečně převážně poškození při přepravě, a to balením našich infrapanelů trávíme již skoro stejně času, jako jejich výrobou. Infrapanely balíme velmi opatrně do recyklovaných obalů s ohledem na bezpečnost při přepravě.

Každý námi vyrobený kousek je precizním, originálním a převážně ručně vyráběným dílem. Žádné výrobní linky tak u nás nehledejte, pouze dílny a v nich lidi, kteří svou práci dělají rádi, baví je a snaží se skrze naše topné panely sdílet radost mezi jejich koncové uživatele. Každý náš zákazník je pro nás rovnocenným partnerem tak, jako kterákoliv větší společnost.

Snažíme se svou práci dělat tak, aby lidskost a vzájemná úcta nebyli v našem světě pouhopouhou vzácností.

Toť něco málo(či hodně) o nás, pojďme se ale podívat na to nejdůležitější a to produkt jako takový.


Hrubý povrch sálavého paneluČELNÍ HRUBÝ POVRCH Z KŘEMIČITÉHO PÍSKU


Je potvrzeno, že infrazáření se naplno šíří až při dosažení povrchové teploty 100°C.

Díky dlouholeté praxi a technologickému vývoji jsme vytvořili bezpečný způsob jak navýšit povrchovou teplotu topného tělesa až na 112°C a tím znásobit šířitelnost infrazáření.

Křemičitá struktura totiž zaručí, že z každého výběžku na čelní straně infrapanelu se produkované infrázáření bude šíři dále.
Navíc tento povrch tvoří nejen umělecký kontrast mezi fotomotivem a malbou, ale především díky této hrubé struktuře nedojde při kontaktu s pokožkou k popálení.


TOP 4 FAKTA O NAŠICH PRODUKTECHNaše infrapanely

FungujíFungují téměř ihned po jejich zapnutí, tudíž pocit tepla přichází ihned. Je ale možné je regulovat a je pouze na vás zda-li si k jejich regulaci zvolíte termostat či vypínač. 
Ekonomický provozPři vytápění našimi infrapanely můžete na účtech za vytápění ušetřit až 40%. Návratnost pořizovacích investic je tak velmi rychlá.
Infrazáření je zdraví prospěšnéInfrapanely jsou velmi zdravým způsobem vytápění, které ocení nejen alergici. Jejich instalace je navíc opravdu jednoduchá a zvládne ji tak skutečně  každý. Děláme věci tak, aby fungovali a mohl je používat úplně kdokoliv.
Vysoušení zdivaNaše sálavé topné panely jsou nepostradatelným pomocníkem v boji proti plísním. Vysušují totiž zdiv a tím zamezují tvorbě plísní. Navíc jsou nerušivým a designovým doplňkem dokonale padnoucím do jakéhokoliv interiéru. 

Konzultace a poradenský servis ZDARMA!

Zašlete nám nákres vašeho domu či bytu a my vám zdarma zašleme cenovou kalkulaci s nákresy umístění.


Pokud jste na našich stránkách nenalezli odpovědi na Vaše dotazy - neváhejte nás prosím kontaktovat.
Vždy vám rádi ochotně poradíme a případně se alespoň pokusíme vyřešit i neřešitelné. :)


Krom bezplatné konzultace a zpracování návrhu na umístění, vám můžeme vytvořit i grafickou vizualizaci vašeho prostoru s naším infrapanelem.
Také nabízíme bezplatný převod vámi poskytnuté fotografie na topný obraz.
Pomůžeme také případně při výpočtu potřebného výkonu infrapanelu.

Výpočet požadovaného výkonu topného obrazu si ale můžete provést i sami - přímo na našich stránkách ZDE.
Přesto ale vřele doporučujeme kontaktovat naše zkušené techniky a nechat si od nich vypracovat konkrétní návrh na míru.


Z naší nabídky máte také možnost vybírat z pestré škály designových rámů.

Přírodní rám          Šedý rám          Designový rám


Díky pestré nabídce našich exkluzivních rámů lze naše topné obrazy skombinovat se všemi typy interiérů.
V nabídce máme přes 700 foto motivů a každý lze zkombinovat s jedním z 12ti typů designových rámů.

Z řady moderních matných rámů můžeme nabídnout:
Bílý rám, černý rám, šedý rám, červený rám, bordo rám, modrý rám, žlutý rám.

Z řady NATURE tedy "příroda" vám můžeme nabídnout rámy v krásném přírodním provedení:
Světlé dřevo bříza, tmavší dřevo dub, dřevo s červeným nádechem třešeň a tmavé dřevo ořech. 

Pro milovníky minimalismu máme v nabídce imitaci kovu v podobě hliníkového rámu, který řadu našich rámů doplňuje.

Na vyžádání jsme schopni nabídnout i naše speciální starožitné či industriální rámy, které jistě ocení i starší generace a perfektně se hodí do stylistických budov či chat. 


Speciální křemičitý povrch, který mimo plnění okrasné funkce také znásobuje infrazáření, vycházející z povrchu panelu, tak v kombinaci se zmiňovanými rámy, vytváří z našich topných obrazů nejen luxusní a stylový doplněk ale především ekologický, zdraví a funkční systém vytápění.